Профілактика туберкульозу серед підлітків

Туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Своєчасне виявлення туберкульозу є вирішальним фактором для ефективного лікування та попередження поширення його серед людей. Рання діагностика виявляє початкові форми туберкульозу (без розпаду легеневої тканини та виділення паличок Коха).
Чим раніше виявлено захворювання, тим більше шансів на повне одужання при умові ефективного лікування. В Україні використовуються загальноприйняті методи виявлення туберкульозу: туберкулінодіагностика (реакція Манту), флюорографічне обстеження та лабораторні методи.
Пам’ятайте!!! Дотримання правил особистої гігієни та виконання рекомендацій, вбереже Вас від захворювання на туберкульоз.


19 жовтня в навчальному закладі була проведена лекція лікарем-фтизіатром Світланою Петрівною Харченко на тему: “Профілактика туберкульозу серед підлітків”. Було ознайомлено учнів з своєчасним виявленням туберкульозу, як вберегтися від захворювання, та основні принципи профілактики.

Виступ лікаря-фтизіатра Світлани Петрівни Харченко про основні правила профілактики турбекульозу
Виступ лікаря-фтизіатрія Світлани Петрівни Харченко про основні правила профілактики туберкульозу.
Учні уважно слухають лекцію лікаря
Учні уважно слухають лекцію лікаря

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *