Зустріч з лікарем

У четвер 05.11.2015р в навчальному закладі відбулася зустріч з лікарем-гінекологом Кульчицькою Людмилою Петрівною та дівчатами групи ОКН-11 та КС-1 на тему “Раннє статеве життя – загроза материнства”.

Якщо говорити про ранньої статевого життя, то про її негативні наслідки не втомлюються повторювати інфекціоністи, гінекологи, психотерапевти, венерологи. У чому причини такої думки фахівців?
• Подібне «дорослішання» у юному віці здатне серйозно вплинути на психіку людини, який ще не готовий до початку сексуальної активності ні морально, ні психологічно.
• Ранні вагітності та їх переривання завдають шкоди здоров’ю дівчат, відображаються на їх репродуктивної функції.
• Багато молоді люди заражаються небезпечними інфекційними і венерологическими захворюваннями. Наприклад, американські вчені з’ясували, що більшість дівчаток підліткового віку, що живуть у містах і вперше вступили в статевий зв’язок під час навчання у школі, протягом двох років заражалися хоча б одним з таких венеричних захворювань, як хламідіоз, гонорея та трихомоніаз. На думку лікарів, основна причина численних загроз полягає в тому, що дівчата і юнаки недостатньо обізнані про хвороби, що передаються статевим шляхом, та про способи запобігання.
1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *