Засідання Школи передового педагогічного досвіду педпрацівників ПТНЗ

Відповідно до плану роботи ДЗ НМК ПТО 10.12.2014р. на базі Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки (директор Гнип В.Д.) відбулося обласне засідання Школи передового педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання на тему:”Використання комп’ютерних технологій в навчально-виховній та виробничій діяльності№.
Засідання відкрив та ознайомив присутніх з планом роботи – Ткачук І.І., методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області.
Привітав всіх присутніх та розповів про основні напрямки діяльності навчального закладу Гнип В.Д.
1
2Учасники семінару відвідали відкритий урок теоретичного навчання на тему:”Прикарпаття у складі Галицько-Волинського князівства” – викладач Семків Б.В.

Відкритий урок з виробничого навчання на тему"Побудова та форматування таблиць" проводить майстер виробничого навчання Стефанчук Галина Василівна.
Відкритий урок з виробничого навчання на тему”Побудова та форматування таблиць” проводить майстер виробничого навчання Стефанчук Галина Василівна.

3А також урок фізичної культури “Спортивні ігри (баскетбол)” – викладач Римик А.В.
За круглим столом обговорювались питання”Вимоги до оформлення матеріалів з досвіду роботи педагогічних працівників ПТНЗ”, “Форми використання інформаційних технологій в ПТНЗ” – викладач ВПУ №7 Каралаш Н.В., “Практичне застосування інформаційних технологій в методичній діяльності. Ознайомлення з педпгогічними програмними засобами” – методист ВПУ СОТ Регейло Т.С.Використання сучасних технологій навчання у професійній підготовці майбутніх фахівців” – Басараб В.Я., викладач Богородчанського ПБЛ, “Організація роботи навчальних кабінетів загальноосвітніх дисциплін”.

Також учасники семінару подивилися виховний захід Українські звичаї та традиції” (Ярмарка).
4Актавну участь в роботі секції брали: Яковів Н.І. – заступник директора з навчальної роботи, Регейло Т.С. – методист училища.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *