Засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури професійно-технічних навчальних закладів

28 вересня у вищому професійному училищі сервісного обслуговування техніки відбулося засідання обласної методичної секції викладачів української мови і літератури професійно-технічних навчальних закладів.
На засіданні розглядалися питання використання регіонального компоненту на уроках української мови і літератури та в позаурочній роботі Іван Франко і Прикарпаття.
У роботі засідання брали участь: Шафоростов О.О. – директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; Грищук Н.А. – методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; Скиба Я.В. – методист навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області; Яковів Н.І. – Заст. директора ВПУ СОТ; Рудик З.Б – керівник обласної методичної секції викладачів української мови і літератури, викладач-методист ВПУ №21 м. Івано-Франківськ; викладачі української мови і літератури ПТНЗ області.

Засідання круглого столу
Засідання круглого столу

Зінько Владислав, учень групи КВП-31, в ролі Каменяра
Зінько Владислав, учень групи КВП-31, в ролі Каменяра
Презентація посібника "Будеш, батьку, панувати, поки живуть люди..." за допомогою учасників літературного гуртка ВПУ СОТ
Презентація виховного заходу до 160 річниці від дня народження І.Франка у виконанні  учасників літературного гуртка “Живе слово” ВПУ СОТ
Викладач ВПУ СОТ Марчук Г.Д., виступила з доповіддю:"І.Франко мовою есперанто", що стало новинкою в роботі семінару
Викладач ВПУ СОТ Марчук Г.Д., виступила з доповіддю:”І.Франко мовою есперанто”, що стало новинкою в роботі семінару
Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури у ПТНЗ області надає Скиба Я.В.
Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури у ПТНЗ області надає Скиба Я.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *