Захист прав людини – найголовніша національна ідея України

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна, ставши незалежно державою, зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права.
Права людини в Україні виступили та продовжують виступати свого роду заручниками складних процесів державотворення, об’єктом системних політичних спекуляцій з боку практично усіх політичних сил, що в значній мірі, в суспільній свідомості, нівелювало й саму цінність прав людини.
Цій тематиці була приурочена виховна година на тему “Захист прав людини – найголовніша національна ідея України”. ЇЇ проводила викладач правознавства Гураль Ольга Мирославівна в актовому залі 8 грудня.
Мета виховного заходу: формування людської гідності, свободи особистості, міжособистісних стосунків у дусі толерантності, дружби, миролюбності, доброти; передача знань про права людини в національному вимірі, про взаємозв’язок прав людини та громадянина; виховання розуміння зв’язку прав людини та збереження миру на Землі.

2%d0%b1

Учні уважно слухають про права та обов'язки громадянина України
Учні уважно слухають про права та обов’язки громадянина України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *