Обирай професію правильно!

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції.
Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та правилами їх вибору, вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення; формування вміння зіставляти свої здібності з вимогами щодо набуття конкретної професії,  а також забезпечення розвитку професійно важливих якостей особистості.
З метою поширення серед учнівської молоді інформації про шляхи та переваги здобуття професійно-технічної освіти, активізації роботи з професійної орієнтації серед школярів 05.02.2021 була проведена зустріч представників нашого закладу із школярами ліцею №15 (викладач Червак З. П.). Ліцею №16 (викладач Марчук Г. Д.). Ліцею №20 (викладач Савчук О. Б.). Ліцею №22 (викладач Давидок Т. Й.). Ліцею №25 (викладач Давидок Є. А.). Представники закладу познайомили з професіями, які готують у ВПУ СОТ. Залишили інформацію, яка буде розміщена на сайтах ліцеїв. Велика подяка адміністрації ліцеїв за можливість спілкуватись з школярами.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *