Урок Мужності!

 2 та 3 листопада 2022р. з  учнями ВПУ СОТ відповідно до плану були проведені уроки мужності в Музеї Небесної Сотні. Учні ознайомились з історією створення Музею та тими подіями, що відбувались восени-взимку 2013-2014 року, відчули емоції майданівського періоду.  Учні зізналися, що Музей Небесної Сотні змінив їх світогляд, бо вони тут побачили і почули те, чого в підручниках поки що не написано.
Музей небесної сотні – це незвичне місце. Він відрізняється від всіх інших музеїв. Тут інші стандарти і уявлення. Експозиції, присвячені Небесній Сотні, розміщення на значній території, а саме півтисячі квадратних метрів. Ця площа умовно розділена на кілька зон. Зокрема, духовний Майдан, мистецький та самооборонна зона. До експозиції музею увійшли інсталяція із шин та камення, самооборона зброя, щити, бочки, каски, стріляні гільзи.
Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але і джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу учасників Революції гідності, захищають наше з вами право на вільне життя на своїй, Богом даній землі. Пам’ять про Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, воїнів ЗСУ, усіх, хто поклав своє життя за нашу незалежність – житиме вічно у наших серцях. А з нею будуть жити наші Герої. Бо Герої – не вмирають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *