Щасливої долі та мирного неба!

Випускна лінійка в нашому училищі була неймовірною подією, сповненою радісних емоцій та незабутніх моментів. Урочистості розпочалися з виконання гімну України, що додало заходу урочистого настрою.
Виступ директора був щирим і зворушливим. Він  наголосив на важливості знань, набутого досвіду та ролі училища у формуванні успішних і відповідальних громадян. Окремий і дуже важливий момент був присвячений хвилині мовчання, під час якої всі присутні вшанували пам’ять героїв, що віддали своє життя за свободу та незалежність України. Ця хвилина мовчання нагадала про значущість миру та єдності в нашій країні.
Особливий момент – вручення дипломів – був сповнений гордістю та хвилюванням. Кожен випускник, отримуючи свій диплом, відчував підтримку друзів та близьких, які прийшли розділити цю важливу мить.
Не менш важливим етапом свята став виступ священника, який благословив випускників на їхній подальший життєвий шлях. Він підкреслив значення духовних цінностей у житті кожної людини та побажав випускникам мудрості, натхнення і Божої підтримки у всіх починаннях.
Загалом, випускна лінійка нашого училища пройшла на високому рівні і залишила приємні спогади у всіх учасників. Бажаємо випускникам успіхів у майбутніх починаннях і невичерпного натхнення у досягненні поставлених цілей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *