Тиждень іноземної мови

В навчальному закладі розпочинається тиждень іноземної мови.

Сьогодні пропонуємо вам інформаційний дайджест “Знання німецької мови – запорука успіху”. А також знайомство з новими словами, які  виникли в німецькій мові у зв’язку з пандемією коронавірусу.

Навіщо вивчати німецьку? Здавалося б, весь світ розмовляє англійською, тоді навіщо докладати зусиль і опановувати ще одну, відверто кажучи, доволі складну мову? Саме на це запитання спробуємо дати відповідь. Отже, чому варто вчити німецьку мову:

Подорожі

Німецька є мовою спілкування у 6 європейських країнах. Якщо ви їдете до Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну, Люксембургу чи Бельгії знання німецької стане вам у пригоді. Володіння цією мовою забезпечить вам швидшу орієнтацію у просторі, а також позитивне ставлення місцевого населення. Кому не було б приємно, коли говорять їх рідною мовою.

Підвищення професійних шансів

Знання німецької є додатковим пунктом у вашому резюме, а разом з тим і додатковим плюсом для вашого кар’єрного зросту.

Можливість навчання, стажування в Німеччині та інших німецько мовних країнах.

Німеччина та Австрія підтримують обдарованих молодих людей, надаючи можливість навчання, стажування у цих країнах, німецька/австрійська сторона фінансують ваше перебування там. Тривалість різних стипендійних програм становить від місяця до 5 років. Але важливою умовою отримання гранду є знання німецькою на певному рівні, то ж не втрачайте часу, вчіть німецьку і використайте свою можливість! Повірте, на вас чекатимуть незабутні враження і безцінний досвід. І повертаючись до попередньої причини вивчення німецької – підвищення професійних шансів, це стане ще одним плюсом під час вашого працевлаштування.

Знайомство з новою культурою

Мова і культура є поняттями нероздільними, таким чином вивчивши німецьку мову, ви познайомитесь з новою культурою, новим менталітетом, відкриєте для себе цілком новий світ.

 

Пошук в інтернеті

Після англійської саме німецька мова займає  друге місце за кількістю інтернет-сторінок, таким чином знання німецької підвищує ваші шанси знайти необхідну інформацію у всесвітній павутині.

Руйнування стереотипів

Всі лише про те і говорять, яка німецька складна. А ви візьміть і вивчіть, доведіть, що це можливо. І відкрию вам таємницю, попри доволі складну граматику при правильному підході – це не настільки складно як здається. Ви це зможете!

То ж успіху вам у вивченні німецької!

Які б плани на майбутнє у Вас не були, знаючи німецьку, Ви отримуєте безмежні можливості.

З початку пандемії коронавірусу в німецькій мові виникло багато нових слів. Багато з них з’явилися через нові карантинні умови, до яких людям раптово довелося пристосовуватися.

До переліку пов’язаних із коронавірусом неологізмів потрапили такі слова:

Coronamüde (виснаження від COVID-19);

Impfneid (заздрість вакцинованим);

Abstandsbier (пити пиво на відстані);

Balkonsänger (той, хто співає з балкона);

Todesküsschen (дружній поцілунок в щоку, який через пандемію можуть сприйняти як поцілунок смерті);

Maskentrottel (людина в масці, що закриває обличчя, але залишає відкритим ніс);

Hamsterkauf (панічне накопичення їжі);

Anderthalbmetergesellschaft (суспільство, яке мусить дотримуватися дистанції у 1,5 метра, дослівно «півтораметрове суспільство»);

Coronadiktatur (диктатура COVID-19);

Impfzwang (примусова вакцинація).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *