Тиждень з основ безпеки життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці здобувачів освіти до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти учнів знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров’я, формувати у здобувачів освіти свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати в них свідому, осмислену позицію щодо безпеки життєдіяльності.
 З 16 по 20  жовтня 2023 року   в освітньому закладі проходить Тиждень з основ безпеки життєдіяльності, головним завданням якого є акцентування уваги на створенні для кожного  учня та працівника закладу безпечних умов праці та безпечної експлуатації обладнання, зменшення дії шкідливих факторів на організм людини і як наслідок – зниження травматизму.
Через те, що Україна знаходиться в активній фазі збройного конфлікту, на жаль, майже щодня відбуваються нещасні випадки та травматизм. Саме тому для учнів  групи МВТ-41 16.10 2023 року була проведена вікторина з питань профілактики травматизму.
Проведений захід сприяв формуванню в  учнівської молоді умінь, навичок свідомого та обов’язкового виконання встановлених правил безпеки в освітньому процесі, безпечної поведінки під час різних надзвичайних ситуацій, закріпленню умінь  учнів щодо збереження та захисту здоров’я. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *