Радіодиктант національної єдності

9 листопада о 10:00 відбудеться наймасовіший національний флешмоб осені до Дня української письменності та мови – Радіодиктант національної єдності.

Щороку у День української писемності та мови тисячі українців з усього звіту беруть участь у флешмобі. Цього року трансляція радіодиктанту відбудеться:
– радіо — Українське радіо, Радіо Культура (шукайте FM-частоту у своєму місті за посиланням або слухайте радіо у застосунку);
– телебачення — UA: ПЕРШИЙ, регіональне суспільне телебачення;
– інтернет — ютуб-канал та фейсбук-сторінка Українське радіо та Радіо Культура, фейсбук-сторінка UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій Суспільного.

Правила написання диктанту:

-Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба.

-Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

-Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше, ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на електронну пошту rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.
Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті “Українського радіо” 9 листопада.
Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *