Проект «MRIYA»

Проект «MRIYA» – синергія Кіберполіції України та волонтерів у протидії російським окупантам у медіа-просторі.

Кіберполіція України, спільно з волонтерами та небайдужими громадянами перетворила проєкт «МРІЯ» у сильну ініціативу протидії російським окупантам в медіа-просторі. «Найбільша сила цієї спільноти — це підписники, завдяки їм, вдається успішно блокувати та протидіяти російській агресії в інтернеті. Наразі проєкт об’єднав майже 300 тис. людей, які заблокували більше 22 тис. ворожих ресурсів, котрі розповсюджують дезінформацію та пропаганду.
З початку повномасштабного вторгнення проєкт «МРІЯ» змінив профіль і став спільним проєкт із волонтерами та громадянами для протидії інтернет-пропаганді ворога.

В умовах воєнного стану та активізації проти нашої держави діяльності російських спецслужб, питання інформаційної безпеки є вкрай важливим і домінантним. Офіційний сайт проекту – https://mriya.social.

Як працює бот у бот «Народний месник»

          Створений чат-бот для громадян – “Народний месник”, сюди надсилають інформацію про пересування ворожої техніки, російських військових та їх поплічників, виявлених мародерів або ж знайдені нерозірвані боєприпаси, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/ukraine_avanger_bot.   

Як працює бот у бот «StopRussia | MRIYA»

 Виявили підозрілий ресурс окупанта, надсилайте скаргу у бот Кіберполіції: https://t.me/stopdrugsbot.   

Для чого створений канал «StopRussia | MRIYA»

 –   Перевіряємо та блокуємо ресурси які поширюють фейки та пропаганду, котрі надходять у бот «StopRussia | MRIYA».

–   Створюємо інструкції для боротьби на інформаційному фронті.

Хочеш долучитися до кібервійська і разом блокувати фейки та пропаганду в інтернеті, приєднуйся  до каналу  https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6  і виконуй подальші інструкції.

 Кожен українець — ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт — інформаційний.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *