Вони віддали свої життя за волю і незалежність України

П‘ятого грудня, напередодні Дня Української армії, у Франківську вшанували пам’ять загиблих на війні випускників вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки Романа Дубінського, Артура Бурлаки та Юрія Григоріва.

На фасаді навчального закладу  захисникам встановили анотаційні дошки.
Нагадаємо, 19-річний франківець Артур Бурлака загинув на Луганщині у березні 2019 року, 19-річний Роман Дубінський з Лисця – у лютому 2022 року під час оборони Києва, а 24-річний Юрій Григорів з Богородчанщини віддав своє життя за Україну у квітні 2022-го на Донеччині.
Відкрили анотаційні дошки полеглим захисникам їхні батьки разом з міським головою та директором училища Романом Дуткевичом. Опісля священники відслужили панахиду та освятили пам’ятні дошки.
Присутні хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих захисників України, а до пам‘ятних дощок поклали квіти.
Від імені матерів загиблих бійців звернулася мати Романа Дубінського Анна Ігорівна:

«Мій син ніс у собі світло, бо знав, що навколо багато темряви. Вірю, що Роман разом з полеглими побратимами зараз і далі продовжує боронити цей світ від темряви. А ми маємо передати нащадкам пам’ять про свободу, та яка за неї платня».

Величезна подяка і низький уклін батькам наших героїв. Встановлені ці пам’ятні дошки для того, щоб кожен знав і пам’ятав ціну української держави. Щоб не забували, якою надзвичайною жертвою виборювалася наша незалежність і право називатись українцями. 🇺🇦
Вічна пам’ять Героям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *