З Міжнародним днем студентів!

Офіційна дата свята українських студентів, що збігається з міжнародною, була встановлена Указом Президента в 1999 році. З того часу учні вищих навчальних закладів, технікумів, коледжів та училищ відзначають відразу два “професійних” свята: Міжнародний День студента (17 листопада), а також Тетянин день – на честь покровительки всіх студентів (25 січня). Це зручно, бо один день святкується перед початком сесії, а інший – по закінченні.

Традиції святкування Дня студента в Україні ще не встановились. Для когось День студента – це просто новий день, а для когось – привід зустрітися з друзями і повеселитися, а для де кого – день символічного об´єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

Студенти — народ винахідливий та завзятий, а студентська пора — найвеселіша в житті. Тільки студент може вивчити за одну ніч те, що люди вивчали століттями, він може не знати розкладу, але точно знає, коли йому «до другої пари». Тільки студент може не спати тижнями та харчуватися одними пельменями. А для того, щоб перерахувати всі студентські прикмети та забобони, не вистачить і кількох сторінок.

Як писав один з класиків: «Є така нація — студенти, веселий та особливий народ. Все те, що іншим людям неможливо, студенту це дурниця!».

У День студента всім минулим, теперішнім студентам можна побажати, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, хвости закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії.

З святом Вас – студенти та учні ВПУ СОТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.