Звіт директора за 2020-2021н.р.

Шановні колеги!

            Колектив Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки  працює над проблемним питанням «Організація навчально-виховного процесу на основі сучасних педагогічних та інноваційних технологій», тому методична робота  була направлена на впровадження в навчальний процес сучасних інноваційних технологій, що в період переходу на фінансування з міського бюджету реалізовувати надзвичайно важко, особливо в умовах карантину, але вмотивовано.

Бібліотека училища – це бібліотечно-інформаційний центр. На абонементі і в читальному залі оформлені стенди: «Навігатор по бібліотеці»; – «Державні символи», «Бібліотека. Книга. Комп’ютер. Читання». Є постійно діючі книжкові виставки.
Читальний зал укомплектований телевізором, п’ятьма персональними комп’ютерами, сканером та 2 принтерами, підключений Інтернет.
На допомогу учням і працівникам  створена електронна бібліотека. Бібліотечний фонд поповнився загальноосвітніми підручниками для 11 класу в кількості 1320 екземплярів на суму 5360 грн. 82 коп.
            Виховна робота у ВПУ СОТ здійснюється відповідно до принципу гуманізації та демократизації навчального процесу, що створює можливості для самореалізації, самоствердження, самопізнання особистості, розкриттю та розвитку її творчих нахилів та здібностей, засвоєння та відтворення учнями системи цінностей, норм поведінки в громадському суспільстві, збагачення інтелектуального, творчого і культурного потенціалу учнів.
         Система виховної роботи та управління позаурочним виховним процесом в Івано-Франківському ВПУ СОТ здійснюється в умовах модернізації системи освіти на підставі нормативних документів про освіту та виховання.
Приділяється велика увага роботі по вивченню індивідуальних психологічних особливостей учнів і творчого  використання здібностей у освітньому  процесі.
          В даному напрямку хочу відзначити значний ріст в якості роботи соціально – психологічної служби в складі: практичного психолога Марчак С.Д. та соціального педагога Білінської О.М. Оснащені кабінети психолога і соціального педагога  дають відповідні  результати в роботі. Зокрема, практичний психолог  Марчак С.Д. брала участь в підготовці і проведенні таких заходів в училищі:

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *