Загинули наші випускники обороняючи Україну

Під час оборони країни від російського окупанта загинув військовослужбовець Збройних Сил України житель Лисця Роман Васильович Дубінський.
Народився Роман 1 грудня 2002 року в селищі Лисець. Атестат про середню освіту отримав у 2020 році після закінчення Лисецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Навчався в Івано-Франківському вищому професійному училищі сервісного обслуговування техніки, де у 2021 році здобув фах майстра V розряду з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобілів. 6 жовтня 2021 року призваний до лав Збройних Сил України.
Сумуємо з проводу трагічної загибелі зовсім юного воїна та висловлюють щирі співчуття матері, батькові та найріднішим. Нехай Бог дасть сили пережити біль тяжкої втрати всім, хто знав та любив Романа Дубінського
Він також  був нашим чудовим учнем. Він загинув за наш спокій… За Україну!!!
Серце рветься на шматочки, коли у вічність йдуть ті, кому ще б жити і жити, у кого попереду ще могло б бути багато років, повних щастя і любові, у кого було багато нездійснених задумів та мрій.
Старший солдат Григорів Юрій Володимирович загинув у бою під Катеринівкою (донецька обл.).
Народився Юра6 травня 1998р. с.Іваниківка Богородчанського району. Закінчив Іваниківську середню школу 2015 році. Цього ж року вступив до Івано-Франківського вищого професійного училища сервісного обслуговування техніки, який закінчив 2017році здобувши фах “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”. Показав себе здібним та хорошим учнем.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати!

ПАМ’ЯТЬ ПРО СПРАВЖНІХ ОБОРОНЦІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ БУДЕ У НАШИХ СЕРЦЯХ.
ГЕРОЇ НЕ ПОМИРАЮТЬ!
СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!
СЛАВА УКРАЇНІ!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *