Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права (з 06.12.2021 до 12.12.2021)

Починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права згідно з Указом Президента України від 08.12.2008  № 1149 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини. Адже саме цього дня у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини.
Всеукраїнський тиждень права щороку регламентується планом заходів, затвердженим актом  Кабінету Міністрів України.
“Тиждень права”  має на меті підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов’язків, можливостей їх реалізації та захисту.
У рамках тижня заплановано проведення в Україні тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру в навчальних закладах, закладах культури, військових частинах, навчання, лекції, бесіди з працівниками підприємств, установ, організацій з питань захисту прав людини, книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту, науково-практичні конференції, семінари, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячених проблематиці прав людини тощо.
Одним із ключових елементів, який забезпечує реалізацію цього проєкту, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. 

 

План заходів у ВПУ СОТ з 06 по 10 грудня 2021р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *