Урок мужності

Минають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»
8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. До Дня пам’яті та примирення в навчальному закладі пройшла виховна година “Урок мужності”, яку провів викладач Довган Ярослав Михайлович.  Також були запрошені представники (військовослужбовці)   Національної гвардії України.

Викладач Довган Ярослав Михайлович розпочав “Урок мужності”
Розповідає про свою військову службу офіцер, учасник бойових дій Гапончук Юрій Олександрович
Про свою службу розповідає старший солдат за контрактом Мірошниченко Сергій Валерійович
Виступ солдата Цимбала Сергія Миколайовича

Учні вшанували  хвилиною мовчання  пам’ять тих, хто загинув в роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, Героїв Небесної Сотні, воїнів загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Хвилина мовчання…
Фотографія на пам’ять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *