Вимоги щодо реєстрації для участі у пробному ЗНО у 2020р.

 ЗАТВЕРДЖЕНО. Наказ

Івано-Франківського регіонального

центру оцінювання якості освіти

29.11.2019 №129-ОД

Вимоги щодо реєстрації осіб
для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2020 році
в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях

  1. Ці вимоги визначають сукупність дій щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2020 році (далі – пробне ЗНО) у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях – адміністративно-територіальних одиницях зони обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ІФРЦОЯО).
  1. Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО, зареєструвалася для цього з 03 до 24 січня 2020 року на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua та своєчасно оплатила дану послугу.
  1. Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:

1) визначитись з переліком навчальних предметів, з яких проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література – 21 березня 2020 року, англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія – 28 березня 2020 року), ураховуючи при цьому можливість зареєструватися для складання тесту лише з одного навчального предмета у разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів;

2) зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2020»;

3) ознайомитися у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2020» з

ü Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277 (із змінами),

ü Угодою публічної оферти,

ü запропонованими повідомленнями;

4) заповнити на сайті форму заяви (у заяві вказується така інформація про особу:

прізвище, ім’я, по батькові;

дата народження;

адміністративно-територіальна одиниця, де проживає особа;

контактний телефон;

електронна адреса (за наявності);

категорія учасника з установленого ІФРЦОЯО переліку;

навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту (для випускників закладів загальної середньої освіти);

перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту;

населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО;

інформацію про необхідність створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами) з такого переліку умов: присутність перекладача жестової мови (перекладача-дактилолога) в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО, надання перед початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора, надання можливості використання слухового апарата, імпланта, надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання під час пробного ЗНО з іноземної мови), надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або електронного збільшувача, надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих шрифтом кеглем 16, надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі).

5) роздрукувати заяву на пробне ЗНО з квитанцією(ями) на оплату;

6) здійснити оплату за квитанцією(ями) на оплату протягом 5 (п’яти) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);

7) зберігати заяву та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

  1. Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги з обраного(их) особою предмета(ів) на рахунок ІФРЦОЯО, зазначений у квитанції на оплату.

 

  1. Для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.

 

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» можна:

1) переглянути реєстраційні дані,

2) перевірити надходження до ІФРЦОЯО сплачених коштів,

3) після 02 березня 2020 року отримати інформацію про пункт(и) проведення пробного ЗНО і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку),

4) скористатися сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», наданим Українським центром оцінювання якості освіти, зокрема: внести відповіді з української мови і літератури 21 – 23 березня 2020 року, з інших предметів пробного ЗНО – 28 – 30 березня 2020 року; за умови внесення відповідей до сервісу отримати результат(и) пробного ЗНО з української мови і літератури з 27 березня 2020 року, з інших предметів – з 03 квітня 2020 року;

5) ознайомитися з іншою інформацією.

  1. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).

 

  1. Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО та оплатила послугу, може внести зміни до своїх реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію, звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО.

 

  1. Захист персональних даних осіб, зареєстрованих для участі у пробному ЗНО, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

 

  1. Факт оплати проходження пробного ЗНО є підтвердженням ознайомлення та згоди особи, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО у 2020 році, з цими вимогами та документами, зазначеними у підпункті 3 пункту 3 вимог.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *